Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Kurz Podnikni to! v Tišnově

Kurz Podnikni to! v TišnověDatum konání:
23.2.2022

Kurz, který vás naučí podnikat bezpečně a bez rizika

Místní akční skupina Brána Vysočiny ve spolupráci s projektem Podnikni to! spouští bezplatný kurz pro své občany. Je určen těm, kteří mají v hlavě podnikatelský nápad, ale neví, jak ho zrealizovat, podnikatelům, kteří hledají novou inspiraci a jistotu při zavádění nových produktů nebo zájemcům, které podnikání láká, ale konkrétní nápad ještě hledají. 

Pět setkání v pěti týdnech vás naučí, jak systematicky krok po kroku hledat a najít funkční nápad, otestovat jej, ověřit jeho potenciál a nastartovat finančně udržitelný projekt. 

Získáte obecné know-how, které už vám nikdo nevezme a nápady ve vaší hlavě získají reálné obrysy. S minimem rizika a finančních investic.

Nezáleží na tom, jestli je vaším snem mít menší lokální firmu, přivydělat si vlastním projektem při zaměstnání, nebo vybudovat mezinárodní firmu. Na konci kurzu budete mít smysluplný projekt a hlavně plán, jak jej úspěšně rozjet. 

Naše absolventka Iveta shrnuje: “Během kurzu se mi otevřely oči - získala jsem spoustu inspirace a cenných rad. Zase mi svitla naděje na podnikatelský úspěch. Potvrdilo se mi, že když člověk chce a nepřestává hledat nové cesty, úspěch se dostaví. Poznala jsem inspirativní prostředí plné různých životních příběhů, které spojuje touha po vybudování něčeho vlastního, na co může být člověk pyšný. Na základě podnětů od zkušených lektorů jsem se mohla podívat na své dosavadní podnikatelské kroky zase z jiného úhlu, který přinesl nové podněty.” 

Provázet vás bude zkušený podnikatel. Díky jeho vedení a letitým zkušenostem se můžete vyhnout největším začátečnickým chybám a budete mít dost prostoru svůj projekt dobře nasměrovat. Inspirací budou bezpochyby i ostatní účastníci. Staňte se součástí komunity podnikavých lidí v Tišnově!

Kurz je určený pro občany města i okolních obcí, pro zaměstnané, studenty i maminky na mateřské. 

Skládá se z 5 setkání, která budou probíhat jednou týdně vždy v úterý. První workshop odstartuje v úterý 22. března 2022 v 17:30 ve Velkém sále MěKS, Mlýnská 152. Účast je díky podpoře MAS Brána Vysočiny zdarma. Zájemci se můžou přihlásit na webu podniknito.cz na podstránce s názvem Podnikni to! v Tišnově nebo jednoduše napsat na e-mail platenikova@podniknito.cz.

Informace o kurzu Podnikni to! v Tišnově:

  • Kurz je určen pro všechny občany města a okolních obcí .
  • Úvodní workshop začíná 22. března 2022 v 17:30.
  • Kurz proběhne v prostorách Velký sál MěKS, Mlýnská 152, Tišnov.
  • Celkem je připraveno 5 tematických setkání, vždy v úterý od 17:30 do 19:30.
  • Kurz vede zkušený podnikatel a zakladatel Podnikni to! Jakub Tížek

Reakce absolventů: 

  • Zajímavý koncept, jednoduchý a jasný návod na vyhodnocení nápadu. Pěkné vedení od začátku k realizaci. (Sandra)
  • Kurz mě naučil přemýšlet jinak o problémech - jako o příležitosti. Myslím, že po kurzu se člověk přestane podnikání bát. (Martin)

Rozhodně skvělé vidět svět podnikání z jiného úhlu pohledu, než jak je obecně ve společnosti vžité. Spousta skvělých tipů, které člověku "otevřou oči". (Eva)

 

Tišnov - LS2022, cover.png