Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Informace k registraci do Mobilního rozhlasu

Informace k registraci do Mobilního rozhlasuVážení občané obce Hluboké Dvory,
v souvislosti se zlepšováním informovanosti občanů zavádíme modernější službu – Mobilní Rozhlas - díky které Vás budeme informovat o dění v naší obci pomocí SMS a hlasových zpráv. Náš obecní rozhlas byl vybaven GSM bránou s mobilním číslem +420 604 634 786.

Služba bude poskytována pouze pro zaregistrované!

Zaregistrujte se pomocí formuláře (můžete použít i QR kód načtením pomocí chytrého mobilu). 

Registrace kontaktních údajů pro mobilní rozhlas.png

Vyplňte Vaše telefonní číslo, jméno a příjmení a následně budete ZDARMA dostávat zprávy ve formě SMS z telefonního čísla 604 634 786 o aktualitách v obci - krizové informace, upozornění na výpadky vody nebo elektřiny, pozvánky na kulturní i sportovní události, splatnost poplatků, důležité informace z úřadu a mnoho dalšího. Vše pohodlně do Vašeho telefonu.

Zároveň si můžete po zavolání na uvedené telefonní číslo (604 634 786) poslechnout poslední hlášení obecního rozhlasu, např. když jste hlášení nezaslechli nebo nebyli doma.

Pokud vyplníte i svůj e-mail, budete dostávat i další sdělení z obecního úřadu (předpis poplatků pro vaši domácnost, výše spotřeby vody apod.).
Pozor: takto nebudou zasílány informace, které se nachází na webových stránkách obce v Aktualitách a na Úřední desce, protože se jedná o automatické zasílání zpráv po registraci přes "Přihlášení se k odběru zpráv" na webových stránkách obce.

S registrací souhlasíte se zpracováním osobních údajů (celé znění souhlasu je na www.hlubokedvory.cz/gdpr-ochrana-osobnich-udaju#mobil)